سرویس ویژه

اولین مرکز مجهز به سرویس اطلاع رسانی تعمیرگاه در شمال کشور

سامانه و شبکه ها

اولین مرکز ارایه سامانه شبکه های اجتماعی تبلیغاتی در شمال کشور

مشاوره و خدمات

تنها خدماتی را ارایه میدهیم که نمایندگی مجاز آن را داشته باشیم

سوالات فنی

سوالات متداول خود را از طریق انجمن این مرکز و همچنین تیکت های هوشمند ما مطرح نماییدتایخچه سیلیکس

شرکت آذرنگ الکترونیک خاورمیانه با داشتن سابقه و تجربه طولانی، يکی از بزرگترين شرکتهای وارد کننده و عرضه کننده لوازم صوتی و تصويری در ايران ميباشد و تا کنون موفق به جلب رضايت و اطمينان مشتريان خود در بازار ايران بوده است. اين شرکت در سال 1351 فعالیت خود را آغاز کرده و در اين برهه از زمان با فعاليتهای جديد و بهتر از گذشته تحت شماره ثبت 141551 در اداره ثبت شرکتها بنام شرکت آذرنگ الکترونیک خاورمیانه با کادر مجرب مهندسی و طراحی، فارغ التحصيل از کشورهای ژاپن و کره جنوبی به فعاليت خود ادامه ميدهد.


محصولات اين شرکت در مدلهای مختلف بوده که بصورت مدرن و با بهترين طراحی های حرفه ای و تخصصی و استاندارد جهانی به بازار عرضه ميشود. کليه محصولات اين شرکت تحت عنوان مارک تجاری SILLEXX دارای گواهينامه های بين المللی ISO9001/ CE/ EMARK/ FCC تحت نظارت استاندارد جهانی و دارای گارانتی بوده که نمايندگیهای خدمات پس از فروش اين شرکت در اکثر شهرهای ايران با بهترين سرويس ها در کوتاه ترين زمان ممکن آماده ارائه خدمات ميباشند.

خدمات این شرکت بنا به قرارداد فی مابین  در رشت توسط  این مرکز انجام میشد که هم اکنون ادامه همکاری از طرف مرکز و این دفتر مقدور و میسر نیست لذا فقط در مورد محصولات غیر گارانتی خدمات میدهیم   

کلیه مسولیت های خدمات پس از فروش و گارانتی برعهده شرکت آذرنگ میباشد 

کانال اخبار ما در تلگرامکانال فروشگاه تخصصی امیر کالا