دعوت به همکاری

مجموعه الکترونیک پردازان امیر برای تکمیل تیم نیاز به افراد جوان پویا و فعال می باشد تا بتواند در یک محیط شاداب و پر انرژی با پتانسیل رشد و آموزش بالا یک کار تیمی قوی داشته باشد لذا از افراد واجد شرایط زیر در رشت دعوت به همکاری می نماید.

اینجا بهتر از اونه که فکرشو میکنید!

تعویض بردهای تی کان

تا حالا اسم برد تیکان به گوشتان خورده است؟ عدم آشنایی کاربران عادی با این قطعه از تلویزیون های امروزی امری طبیعی است. احتمال دارد برای اولین بار زمان مراجعه به مراکز تعمیراتی نام این قطعه را از تعمیرکار بشنوید. مسلما درک دقیق مشکل تلویزیون در راستای خرابی برد تیکان بدون آشنایی با این قطعه غیر ممکن خواهد بود. در اینجا قصد داریم شما را با برد T CON تلویزیون آشنا سازیم. چراکه این برد یکی مهم ترین اجزای پنل بوده و ارتباط میان فلت و مین برد را تشکیل می دهد. برد تیکان تلویزیون ممکن است براساس دلایل گوناگونی دچار اختلال شود، اما در این بین بی احتیاطی کاربران عامل اصلی خرابی برد تیکان بوده و نیاز به تعمیرات را ضروری می سازد.

تست نور فلش

برای تست فلش در تلویزیون، باید مراحل مشخصی را گام به گام طی کنیم. با توجه به برند تلویزیون، تکنولوژی های به کار رفته و نوع فلش استفاده شده باید از دستورالعمل های مشخصی استفاده کرد.