خدمات پس از فروش زیکو

خدمات پس از فروش زیکو ZICO

خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی  غیر گارانتی محصولات زیکو توسط تیم الکترونیک پردازان امیر در استان گیلان و شهر رشت ارائه می شود. الکترونیک پردازان امیر به عنوان عاملیت مجاز خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی  در استان گیلان آماده ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات شرکت زیکو در استان گیلان هم بصورت توافق با مشتری و مصرف کننده می باشد. الکترونیک پردازان امیر  با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا مشکلات مشاوره ای شما را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

درباره زیکو ZICO

شرکت زیکو یک شرکت آلمانی است و دارای سابقه 40 ساله در تولید تجهیزات صوتی و صدارسانی است. از محصولات این کمپانی می توان به باند های اکتیو و پسیو، انواع بلندگو، انواع میکرفن، پایه میکروفن، پایه باند، آمپی فایر و لوازم جانبی دستگاه های صوتی اشاره کرد. زیکو از برترین برند های تجهیزات صوتی در جهان است و تمامی محصولات صوتی آن دارای صدای حرفه ای با بالاترین کیفیت هستند. این برند در ایران تحت گارانتی پردیس الکترونیک به مصرف کنندگان عرضه می شد. پردیس الکترونیک در حوزه سیستم های صوتی فعالیت داشت و نمایندگی برند های دیگر از جمله شروود، مکسل، دلسی، بامپر، پرمکس و… را در ایران داشت..

جهت خدمات پس از فروش زیکو ZICO و تعمیرات آن در رشت (استان گیلان) توسط این مرکز  فقط  طبق توافق میتوانید از سیستم های مشاوره و تعمیرات غیر حضوری این مرکز(امیرسرویس) استفاده کنید  .

کلینیک فوق تخصصی  امیر سرویس 

فقط طبق قرار داد فی مابین مشتریان و این مرکز بصورت خدمات تخصصی در خدمت همشهریان میباشد   که متاسفانه خدمات گارانتی این برند از سبد امیرسرویس حذف شده و در صورت تامین قطعات از دفتر مرکزی  میتوانید از مجموعه امیر سرویس طبق سیستم  نوبت دهی  از قبل استفاده کنید  .