خدمات پس از فروش اتولوکس

خدمات پس از فروش اتولوکس OTOLUX

خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی محصولات اتولوکس در استان گیلان  شهر رشت فقط بصورت آزاد ولی  مجاز و با مجوز اتحادیه مربوطه فقط تعمیرات این برند مثل سابق   ارائه می شود. الکترونیک پردازان امیر بعنوان تعمیرگاه تخصصی  در مرکز  استان گیلان آماده ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات صوتی تصویری و الکترونیکی  در استان گیلان می باشد. الکترونیک پردازان امیر خدمات و مشکلات لوازم صوتی و تصویری در  رشت را با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا و به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

درباره اتولوکس OTOLUX

شرکت اتولوکس یکی از معتبر ترین برند های جهان در زمینه سیستم پخش خودرو، آپشن خودرو، رهیاب، ردیاب خورد و دستگاه پوز است. گروه شرکت‌های دهکده جهانی و قائم پرشان به عنوان وارد کننده و نماینده رسمی این برند در ایران فعالیت دارد. این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های تامین کننده آپشن های خودرو با برند های خارجی و داخلی در این زمینه فعالیت دارد و نماینده برند های معتبر جهانی از جمله OTOLUX، CASCA، UNCLE، RAYLUX و… است.   خدمات آزاد اتولوکس OTOLUX در رشت یا  تعمیرات لوازم صوتی تصویری  اتولوکس OTOLUX و تعمیرات آن در رشت (مرکز استان گیلان) بصورت آزاد و طبق نرخنامه اتحادیه رشت توسط این مرکز  بصورت مجاز و غیر گارانتی بدلیل پایان توافق نامه های قبلی  ارائه می شود.

کلینیک فوق تخصصی الکترونیک پردازان امیرسرویس

فقط طبق قرار داد فی مابین بصورت پیمانکاری و عاملیت مجاز خدمات تخصصی تعمیرات لوازم صوتی و تعمیرات تلویزیون در خدمت عزیزان شهرستان رشت ( مرکز استان گیلان) می باشد.