خدمات ما

مرکز امیر سرویس به عنوان نمایندگی رسمی بسیاری از برند های لوازم خانگی کوچک  و بزرگ و صوتی تصویری در رشت (استان گیلان) شامل تعمیرات اسپرسوساز و تعمیرات مایکروویو و تعمیرات اسپیکر و تعمیرات  تلویزیون تخصصی برندهای همچون الجی lg و samsung سامسونگ و سونی  sony  و پاناسونیک panasonic  و فیلیپس philips ,  و  45 برند دیگر  فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات تلویزیون و لوازم خانگی و تعمیرات حرفه ای در ایران  با سابقه بیش از 26 سال ربع قرن از سال 1376 تا کنون مستمر و فعال  میباشد  . الکترونیک پردازان امیر سرویس  یک مجموعه متخصص را گرد هم آورده تا تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی کوچک ، صوتی تصویری، موبایل، تبلت و تلویزیون و اسپیکر و مایکروویو … را در کشور انجام دهد. دفتر مرکزی الکترونیک پردازان امیر به عنوان نمایندگی رسمی یا همان پیمان کاری طرف قرارداد  بسیاری از برند های صوتی تصویری و لوازم آرایشی بهداشتی و  خانگی کوچک و …در مرکز(استان گیلان) شهرستان رشت فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی بواسطه ماشین های باندینگ و لیزر و ….میباشد .

این مرکز اولین دفتر خدمات پس از فروش مجهز به اتوماسیون های اداری پیشرفته شامل باشگاه مشتریان و crm  و هپی کال و سامانه های پیامکی amirsms.ir   و سامانه گفتگو آنلاین با کارشناسان را دارا میباشد

همچنین در این سایت برای رفاه حال مشتریان سیستم نوبت دهی و  همچنین پیگیری  قبوض در تعمیرگاه  بواسطه وب سرویس اختصاصی  طراحی شده تا همکاران و مشتریان و مشترکین عزیز بتوانند از مراحل تعمیر دستگاه تعمیری مطلع  و یا خدمات درخواستی خود را غیر حضوری انجام دهند .

تیم تعمیرات لوازم خانگی دررشت و گیلان و کشور

تیم تعمیرات لوازم خانگی این مرکز با در اختیار داشتن دانش تخصصی و تجهیزات بروز، تعمیرات اسپرسوساز و تعمیرات مایکروویو و تعمیرات اسپیکر و تعمیرات  تلویزیون تخصصی همچون الجی lg و samsung سامسونگ و سونی  sony  و پاناسونیک panasonic  و فیلیپس philips ,  و  45 برند دیگر و  تعمیرات لوازم خانگی کوچک و محدود از جمله جاروبرقی، مایکرویو و وسایل برقی کوچک آشپزخانه و لوازم آرایشی بهداشتی شخصی و البنه تیم تخصصی لوازم بزرگ ….. مطابق با دقیق ترین اصول علمی و فنی در استان گیلان ، شهر رشت و بزودی در کل کشورانجام می دهد.

الکترونیک پردازان امیر سرویس نمایندگی رسمی برند های لوازم خانگی کوچک از جمله فیلیپس ،پاناسونیک و هاردستون در استان گیلان  مرکز شهرستان رشت  است.

تیم تعمیرات تلویزیون و محصولات صوتی تصویری و تعمیرات  اسپیکر دررشت گیلان ایران

تعمیرات دستگاه های صوتی و تصویری و مخابراتی از جمله تعمیرات  موبایل، تبلت، دوربین و انواع  LED،OLED ,PLASMA, LCD و……  دیوایس های دیجیتالی و تال اسپیکر های اکثر برندهای معتبر شامل jbl   sony ——- توسط کارشناسان ما انجام می شود.

در این بخش شما می توانید با برند های تحت پوشش خدمات االکترونیک پردازان امیر آشنا شوید.

برخی از شرکت های طرف قرارداد امیرسرویس

بدیهی میباشد یک سری کمپانی های جدید و قدیمی در این لیست آپدیت نشدند پس در صورت پیدا نکردن برند خود لطفا از بخش کارشناسی و مشاوره ما استفاده کنید

© کپی رایت -تمامی حقوق این وب سایت نزد الکترونیک پردازان امیر سرویس محفوظ می باشد.