خدمات پس از فروش لومکس LUMAX

خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی محصولات لومکس توسط تیم الکترونیک پردازان امیر در استان گیلان و شهر رشت ارائه می شود. الکترونیک پردازان امیر به عنوان عاملیت مجاز خدمات تخصصی لوازم صوتی و تصویری  شرکت لومکس در استان گیلان آماده ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات شرکت لومکس در استان گیلان می باشد. تعمیرات تخصصی  برند لومکس شامل : صوتی و تصویری (تلویزیون، سینما خانگی، گیرنده دیجیتال و…) توسط این مرکز انجام می شود. الکترونیک پردازان امیر به عنوان نمایندگی لومکس در رشت با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا مشکلات شما را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

درباره لومکس LUMAX

شرکت لومکس حدود 40 سال است که در زمینه واردات و توزیع لوازم خانگی و محصولات صوتی و تصویری فعالیت دارد و حدود 10 سال است که به عنوان یک تولید کننده ایرانی در بازار مطرح شده است. محصول اصلی تولیدی این شرکت اسپیکر است و این برند توانسته انواع متنوعی از اسپیکر باکیفیت و با طراحی زیبا را به بازار ارائه دهد. لومکس همچنین در زمینه تولید تلویزیون های ال ای دی و لوازم برقی کوچک مانند آون توستر و ساندویچ ساز نیز فعال است. الکترونیک پردازان امیر نمایندگی لومکس LUMAX در رشت است و خدمات پس از فروش لومکس LUMAX و تعمیرات آن در رشت (استان گیلان) توسط این مرکز ارائه می شود.

کلینیک فوق تخصصی الکترونیک پردازان امیر

طبق قرار داد فی مابین بصورت پیمانکاری و عاملیت مجاز خدمات تخصصی  لوازم صوتی و تصویری لومکس در خدمت عزیزان شهرستان رشت (گیلان) می باشد.