خدمات پس از فروش شروود

 خدمات پس از فروش شروود SHERWOOD

خدمات پس از فروش و تعمیرات تخصصی برند شروود  بصورت توافقی و آزاد توسط تیم الکترونیک پردازان امیر در استان گیلان و شهر رشت ارائه می شود. الکترونیک پردازان امیر به عنوان عاملیت مجاز خدمات  تعمیرات تخصصی لوازم الکترونیکی  در استان گیلان آماده ارائه خدمات به مصرف کنندگان محصولات این شرکت  را هم بصورت آنلاین  و توافق با مشتری  دارد. الکترونیک پردازان امیر  متاسفانه بدلیل نداشتن قرارداد جدید و معتبر از این برند  و قطع ارتباط با مرکز دیگر بصورت گارانتی و خدمات نمایندگی هیچ فعالیتی ندارد . ولی الکترونیک پردازان امیر با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا  تمام سعی خودش را انجام میدهد تاحداقل  مشکلات  مشاوره ای شما را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن برطرف کند.

درباره شروود SHERWOOD

شرکت شروود از بهترین برند های تولید کننده محصولات صوتی از جمله انواع بلندگو، پخش کننده خودرو، پخش کننده دی وی دی، اسپیکر و… است. شروود فعالیت رسمی خود را در سال 1953 و در شیکاگو شروع کرد. تمرکز این برند بیشتر در حوزه سیستم های صوتی خودرو است و در این حوزه از معتبرترین برند های جهان به شمار می شود. پردیس الکترونیک پایا به عنوان نمایندگی رسمی محصولات شروود، زیکو، مکسل، دلسی و… در ایران فعالیت داشت. الکترونیک پردازان امیر خدمات پس از فروش این برند  و تعمیرات آن در رشت (استان گیلان)  را طبق توافق دو طرفه با مشتریان خود و هدف رضایت مندی همشهریان  در این مرکز  با توجه به تامین قطعات توسط سازنده بصورت توافقی و آنلاین نوبت دهی و خدمات تخصصی ارائه می  دهد .

کلینیک فوق تخصصی الکترونیک پردازان امیر

 عاملیت مجاز خدمات تخصصی تعمیرات لوازم دیجیتالی بصورت کاملا توافقی و هدف رضایت مندی  در خدمت عزیزان شهرستان رشت (گیلان) میباشد .