الکترونیک پردازان امیر به عنوان نمایندگی رسمی بسیاری از برند های لوازم خانگی کوچک  و صوتی تصویری در رشت (استان گیلان) فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات در رشت است. الکترونیک پردازان امیر یک مجموعه متخصص را گرد هم آورده تا تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی کوچک ، صوتی تصویری، موبایل، تبلت و… را در رشت انجام دهد. الکترونیک پردازان امیر به عنوان نمایندگی رسمی بسیاری از برند های صوتی تصویری و لوازم آرایشی بهداشتی و  خانگی کوچک در رشت (استان گیلان) فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات در رشت است.

همچنین در این سایت برای رفاه حال مشتریان سیستم نوبت دهی و  همچنین پیگیری  قبوض در تعمیرگاه  طراحی شده تا مشتریان عزیز بتوانند از مراحل تعمیر دستگاه تعمیری مطلع  و یا خدمات درخواستی خود را غیر حضوری انجام دهند .

تعمیرات لوازم خانگی در رشت

گروه تعمیرات لوازم خانگی این مرکز با در اختیار داشتن دانش تخصصی و تجهیزات بروز، تعمیرات لوازم خانگی کوچک و محدود از جمله جاروبرقی، مایکرویو و وسایل برقی کوچک آشپزخانه و لوازم آرایشی بهداشتی شخصی و ….. مطابق با دقیق ترین اصول علمی و فنی در استان گیلان ، شهر رشت انجام می دهد.

الکترونیک پردازان امیر نمایندگی رسمی برند های لوازم خانگی کوچک از جمله فیلیپس ،پاناسونیک  در استان گیلان ،شهرستان رشت  است.

تعمیرات محصولات صوتی تصویری در رشت

تعمیرات دستگاه های صوتی و تصویری و مخابراتی از جمله موبایل، تبلت، دوربین و انواع  LED،OLED ,PLASMA, LCD و……  دیوایس های دیجیتالی توسط کارشناسان ما انجام می شود.

در این بخش شما می توانید با برند های تحت پوشش خدمات االکترونیک پردازان امیر آشنا شوید.

شرکت های طرف قرارداد