مرکز الکترونیک پردازان امیر سرویس به عنوان نمایندگی رسمی بسیاری از برند های لوازم خانگی کوچک  و بزرگ و صوتی تصویری در رشت (استان گیلان) فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات در ایران است. الکترونیک پردازان امیر سرویس  یک مجموعه متخصص را گرد هم آورده تا تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی کوچک ، صوتی تصویری، موبایل، تبلت و… را در ایران انجام دهد. دفتر مرکزی الکترونیک پردازان امیر به عنوان نمایندگی رسمی بسیاری از برند های صوتی تصویری و لوازم آرایشی بهداشتی و  خانگی کوچک و …در مرکز(استان گیلان) فعالیت دارد. این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی میباشد .

این مرکز اولین دفتر خدمات پس از فروش مجهز به اتوماسیون های اداری پیشرفته شامل باشگاه مشتریان و crm  و هپی کال و سامانه های پیامکی amirsms.ir   و سامانه گفتگو آنلاین با کارشناسان را دارا میباشد

همچنین در این سایت برای رفاه حال مشتریان سیستم نوبت دهی و  همچنین پیگیری  قبوض در تعمیرگاه  بواسطه وب سرویس اختصاصی  طراحی شده تا همکاران و مشتریان و مشترکین عزیز بتوانند از مراحل تعمیر دستگاه تعمیری مطلع  و یا خدمات درخواستی خود را غیر حضوری انجام دهند .

گروه تعمیرات لوازم خانگی دررشت و گیلان و ایران

گروه تعمیرات لوازم خانگی این مرکز با در اختیار داشتن دانش تخصصی و تجهیزات بروز، تعمیرات لوازم خانگی کوچک و محدود از جمله جاروبرقی، مایکرویو و وسایل برقی کوچک آشپزخانه و لوازم آرایشی بهداشتی شخصی و البنه تیم تخصصی لوازم بزرگ ….. مطابق با دقیق ترین اصول علمی و فنی در استان گیلان ، شهر رشت و بزودی در کل ایران  انجام می دهد.

الکترونیک پردازان امیر سرویس نمایندگی رسمی برند های لوازم خانگی کوچک از جمله فیلیپس ،پاناسونیک و هاردستون در استان گیلان ،شهرستان رشت  است.

گروه تعمیرات تلویزیون و محصولات صوتی تصویری و اسپیکر دررشت گیلان ایران

تعمیرات دستگاه های صوتی و تصویری و مخابراتی از جمله موبایل، تبلت، دوربین و انواع  LED،OLED ,PLASMA, LCD و……  دیوایس های دیجیتالی و تال اسپیکر های اکثر برندهای معتبر شامل jbl   sony ——- توسط کارشناسان ما انجام می شود.

در این بخش شما می توانید با برند های تحت پوشش خدمات االکترونیک پردازان امیر آشنا شوید.

شرکت های طرف قرارداد